Nawigacja

Facebook

Losowa Fotka

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 16
· Najnowszy użytkownik: maro

Ruszyły zapisy na kurs dwuweekendowy

Dwuweekendowy kurs basenowy odbędzie się na początku roku 2016.

Terminy:
● weekend 23-24 stycznia 2016
● weekend 6-7 lutego 2016

Miejsce prowadzenia:
ICSiR w Józefowie pod Warszawą

Szczegóły merytoryczne:
SZCZEGÓŁY

Kurs prowadzą:
Tomek Nitka
Kasia Zbierska-Talaga

Na ten kurs zostało ostatnie wolne miejsce! Ostatnia szansa, żeby się zapisać!


Basenowy kurs od października 2015

Kolejny basenowy kurs freedivingu rozpocznie się na początku października 2015 roku. Zapisy właśnie się rozpoczęły.Zajęcia w poniedziałki od 18:30 do 20:30/21:00 (teoria) i w środy od 18:45 do 22:00 (basen Inflancka)

WIĘCEJ INFORMACJI

Basenowy kurs przed wakacjami 2015

Informacja dla osób z Warszawy, jak również z innych, nawet odległych części kraju.

W czerwcu a dokładnie w dniach 13-14 oraz 27-28 czerwca (dwa weekendy) będzie ostatnia możliwość aby przed wakacjami wziąć udział w basenowym kursie freedivingu. Jak widać z dat będzie to kurs dwuweekendowy. Tym razem odbędzie się on w Warszawie na terenie kompleksu Wyższej Szkoły Menedżerskiej na ul. Kawęczyńskiej. Z racji takiej organizacji zajęć (dwa weekendy) w kursie mogą brać osoby nie mieszkające w Warszawie, ani nawet w jej okolicach. Jeśli będą one tym zainteresowane, to będą miały możliwość zakwaterowania po korzystnych cenach w pokojach gościnnych lub akademiku WSM, a więc w miejscu, gdzie odbywać się będą zajęcia kursu.

Kurs ponownie będę prowadził razem z "Cetim" Robertem Cetlerem, wielokrotnym mistrzem Polski i rekordzistą w prawie wszystkich dyscyplinach freedivingu.

Kliknij po więcej szczegółów na temat kursu dwuweekendowego


Kurs basenowy od lutego 2015

Kolejny basenowy kurs freedivingu rozpocznie się pod koniec lutego 2015 roku. Zapisy trwają.WIĘCEJ INFORMACJI

Kolejny dwuweekedndowy kurs basenowy z udziałem Cetiego

W drugiej połowie marca 2015 r. odbędzie się kolejny dwuweekendowy basenowy kurs freedivingu, który będę prowadził razem z Cetim (Robertem Cetlerem), wielokrotnym mistrzem Polski i rekordzistą w prawie wszystkich dyscyplinach freedivingu.

Kurs zostanie przeprowadzony w dwa weekendy:
● 14.03-15.03 i dwa tygodnie później tj.:
● 28.03-29.03
dzięki czemu będą mogły w nim wziąć udział z różnych części Polski. Dwutygodniowy odstęp pomiędzy pierwszym, a drugim zjazdem da możliwość przećwiczenia i utrwalenia tych elementów, z którymi kursanci zapoznają się w czasie pierwszego weekendu.

Kurs odbędzie się na basenie, na któym Ceti pracuje - w Kowalewie Pomorskim niedaleko Torunia.

Kliknij po więcej szczegółów na temat kursu dwuweekendowego


1% na cele SFP

SFP - Stowarzyszenie Freediving Poland to jedyna w Polsce organizacja (non profit) zrzeszająca freediverów czyli osoby zajmujące się nurkowaniem na wstrzymanym oddechu. Do zadań statutowych SFP należy między innymi dbanie o podnoszenie bezpieczeństwa we freedivingu. Dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy SFP, a Safe Water Association możliwe stało się przekazywanie 1% podatków na cele SFP. Zgodnie ze statutem Safe Water Association za zebrane środki możliwy będzie zakup urządzeń i wyposażenia związanego z bezpieczeństwem nurkowania. Ze środków tych pokrywać będziemy mogli również koszty zabezpieczenia medycznego organizowanych przez SFP imprez (głównie zawodów, które takiego zabezpieczenia wymagają). Środki zebrane przez ostatnie dwa lata są na razie zakumulowane i pozwolą najprawdopodobniej przez sezonem letnim na zakup profesjonalnego ratowniczego zestawu tlenowego, co podniesie poziom bezpieczeństwa naszych nurkowań.

Aby przekazać środki na ten cel należy w rozliczeniu rocznym podać nr KRS Safe Water Association: 0000319349 oraz wpisać jako cel szczególny "Na Stowarzyszenie Freediving Poland".

Przekazujcie i namawiajcie znajomych.


Dahab kwiecień - maj 2015

Na przełomie kwietnia i maja ponownie wybieramy się z Cetim do Dahab. Tym razem na trzy tygodnie. W pierwszym (21-28 kwietnia) będziemy prowadzili kurs nurkowania w głąb. W drugim (28 kwietnia – 5 maja) odbędą się nurkowania stażowe. W tygodniu ostatnim sami będziemy nurkować - nam też się coś od życia należy :)

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły część basenową szkolenia, a nurkowania stażowe dla w pełni kompetentnych nurków tj. takich, którzy mają za sobą zarówno kurs basenowy, jak i kurs nurkowania w głąb.

Do zobaczenia w słonecznym Dahab!Mateusz Malina rekordzistą świata!!!

Pamiętacie cytat z Enzo z “Big Blue”: “Tomorrow is going to be a big day”?


Mateusz w chwilę po ustanowieniu rekordu świata. Zdjęcie: Aleksandra Kiszczak

Dziś mamy prawdziwy “big day” polskiego freedivingu! Wielkie święto! Polak, Mateusz Malina jest najlepszym freediverem na świecie w DNF!

W przeszłości nasi zawodnicy przywozili już medale z mistrzostw świata. W 2007 roku po srebro w statyce sięgnął Tomek Bryl. Cztery lata później ta sama sztuka, też w statyce udała się Adrianowi Kwiatkowskiemu, a w dynamice Emilii Białej. Jednak nigdy do tej pory nie zdobyliśmy medalu z najcenniejszego kruszcu. Nigdy też Polak nie był się rekordzistą świata. Aż do dziś.

Właśnie dziś Mateusz Malina płynąc na basenie w Brnie 226 metrów bez płetw stał się po raz pierwszy polskim rekordzistą świata! Mimo iż jego podejście do uprawianego sportu jest w stu procentach profesjonalne, to jednak w sensie formalnym jest zwykłym amatorem. Wprawdzie niedawno udało mu się pozyskać strategicznego sponsora (firmę Grena LDT), dzięki czemu możliwy stał się między innymi jego udział w nadchodzących zawodach Vertical Blue 2014 na Bahamach, ale w dalszym ciągu na życie musi zarabiać w inny, „normalny” sposób. I dziś ten amator, skromny chłopak z Ustronia popłynął dalej niż dotychczasowy rekordzista świata - Chorwat Goran Colak, full profi we freedivingu, który w pełni utrzymuje się ze stypendiów sportowych i całkowicie może poświęcić się treningowi.

Czapki z głów przed Mateuszem! Cała freedivingowa Polska cieszy się razem z Tobą!!!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów (może już niebawem)

Kurs basenowy od 29.09.2014


Kurs basenowy rozpoczęty 27 września 2014 w toku, miejsc wolnych brak

WIĘCEJ INFORMACJI

Dwuweekendowy, basenowy kurs freedivingu z Cetim i Nitasem

Na początku czerwca w dwa weekendy odbędzie się unikalny kurs freedivingu. Będę prowadził go razem z Cetim (Robertem Cetlerem), wielokrotnym mistrzem Polski i rekordzistą w prawie wszystkich dyscyplinach freedivingu. Ceti jest najbardziej doświadczonym freediverem w Polsce, ekspertem zwłaszcza od statyki i pływania w monopłetwie, choć doskonale pływa również w płetwach podwójnych i bez płetw. Posiada ogromną wiedzę praktyczną i umiejętności przekazania jej kursantom. Warto skorzystać z tej unikalnej okazji, by nie tylko poznać podstawy freedivingu ale również skorzystać z wiedzy i doświadczenia Cetiego.

Jednocześnie ten kurs będzie ostatnim kursem basenowym przed wakacjami, a ściślej przed rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego czyli przed październikiem 2014.

Kurs zostanie przeprowadzony w dwa weekendy:
● 31.05-01.06 i dwa tygodnie później tj.:
● 14.06-15.06
dzięki czemu będą mogły w nim wziąć udział również osoby spoza Warszawy. Dwutygodniowy odstęp pomiędzy pierwszym, a drugim zjazdem da możliwość przećwiczenia i utrwalenia tych elementów, z którymi kursanci zapoznają się w czasie pierwszego weekendu.

Kliknij po więcej szczegółów na temat kursu

BRAK WOLNYCH MIEJSC


Kurs basenowy - zima/wiosna 2014

Od 3 lutego 2014 rozpocznie się BASENOWY KURS FREEDIVINGU. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w poniedziałki, a basenowe w środy.

Zainteresowane osoby będą mogły uczynić pierwszy krok w kierunku formalnego potwierdzenia swoich kwalifikacji nurkowych tj. zaliczenia basenowej części kursu Freediving SSI. W przyszłości po zaliczeniu części na wodach otwartych będzie można uzyskać stopień (i "plastik") Freediving SSI Level 1 lub Level 2. Jest to opcja, na którą można się zdecydować, ale nie jest to obowiązkowe.

Więcej informacji o kursie basenowym zima/wiosna 2014

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,356,987 Unikalnych wizyt