Nawigacja

Facebook

Losowa Fotka

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 16
· Najnowszy użytkownik: maro

Kolejny basenowy kurs freedivingu w systemie PADI


W dniach: 26 (sobota), 27 listopada (niedziela) i 11 grudnia (niedziela) 2016 roku na basenie ośrodka ICSiR w Józefowie pod Warszawą odbędzie się basenowy kurs freedivingu przeznaczony dla osób początkujących.

UWAGA: zmiana terminu i dwa wolne miejsca! Tak wyszło, że się rozchorowałem i musiałem przełożyć terminy kursu. W związku z tym odbędzie się on w weekend 10-11 grudnia 2016 i niedzielę 8 stycznia 2017. A ponieważ są jeszcze dwa wolne miejsca, to gdyby ktoś chciał i terminy by mu pasowały, może się jeszcze zapisać.

Kurs będzie trwał trzy dni (półtora weekendu) i prowadzony będzie w systemie PADI. Po jego ukończeniu kursanci uzyskają certyfikat PADI Basic Freediver. Zgodnie z wymaganiami PADI materiał teoretyczny kursu obejmuje zagadnienia nie tylko basenowe, ale również kwestie związane z nurkowaniem w głąb na podstawowym poziomie. Ponadto w przypadku tego konkretnego kursu, umiejętności zdobyte na basenie będą nieco wykraczały poza wymagania poziom BASIC Freediver.Kliknij po informacje o układzie zajęć i kosztach kursu półtora-weekendowego PADI Basic Freediver

Pierwszy kurs basenowy w systemie PADI na poziom PADI Basic Freediver


W weekend 4-5 czerwca 2016 roku basenie ośrodka ICSiR w Józefowie pod Warszawą odbędzie się pierwszy basenowy kurs freedivingu w systemie PADI prowadzony przez NITAS APNOE. Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących. Po jego ukończeniu kursanci uzyskają certyfikat PADI Basic Freediver

Kliknij po informacje o układzie zajęć i kosztach kursu weekendowego PADI Basic Freediver

Zostało jeszcze tylko jedno, ostatnie wolne miejsce. Jeśli ktoś zastanawia się nad udziałem w kursie, to warto się pośpieszyć.

PADI - Szkolenia freedivingowe

W roku 2016 NITAS APNOE uruchamia szkolenia freedivingowe w systemie PADI.

Szkolenia prowadzone będą na trzech poziomach zaawansowania:

Poziom 1 - PADI Freediver podzielony na:
● część basenową (zakończoną uzyskaniem stopnia PADI Basic Freediver)
● część na wodach otwartych (zakończoną uzyskaniem stopnia PADI Freediver)
Poziom 2 - PADI Advanced Freediver
Poziom 3 - PADI Master Freediver

Szkolenie na każdy poziom składa się z teorii i ćwiczeń oddechowych/rozciągających, części basenowej i części na wodach otwartych. Po zaliczeniu całości (w tym sprawdzianu wiedzy i egzaminu końcowego) kursant otrzymuje stosowny certyfikat poświadczający jego umiejętności i wiedzę adekwatne do konkretnego poziomu. W przypadku pierwszego poziomu już po zaliczeniu części basenowej (i teorii) można uzyskać pierwszy certyfikat freedivingowy - PADI Basic Freediver.

Program szkolenia PADI jest zbliżony do programów szkoleń innych organizacji zajmujących się freedivingiem takich jak Apnea Academy, AIDA czy SSI. W związku z tym istnieje ekwiwalentność stopni uzyskanych w tych organizacjach:
● Poziom 1 w PADI to mniej więcej 1 stopień w Apnea Academy i SSI i 2 stopień w AIDA
● Poziom 2 w PADI to 2 stopień w AA i SSI i 3 w AIDA
● Poziom 3 w PADI to 3 stopień w AA i SSI i 4 w AIDA

W szczególności oznacza to, że osoba, która na przykład ukończyła 1 stopień w SSI może (po krótkiej weryfikacji) kontynuować szkolenie na 2 poziomie w PADI (i vice versa).

Basenowy stacjonarny kurs freedivingu. Zima-wiosna 2016

Stacjonarny kurs basenowy rozpocznie się w drugiej połowie lutego 2016 (15 lub 22 lutego). Właśnie dziś (19 stycznia 2016) ruszyły zapisy.

Terminy i miejsce prowadzenia:
● Teoria: poniedziałki 18:30-21:00, ul. Wiśniowa 56, Warszawa
● Baseny: środy 19:45-22:00, ul. Inflancka 8 Basen Inflancka

Szczegóły merytoryczne:
SZCZEGÓŁY

Kurs prowadzą:
Tomek Nitka
Kasia Zbierska-Talaga

Ruszyły zapisy na kurs dwuweekendowy

Dwuweekendowy kurs basenowy odbędzie się na początku roku 2016.

Terminy:
● weekend 23-24 stycznia 2016
● weekend 6-7 lutego 2016

Miejsce prowadzenia:
ICSiR w Józefowie pod Warszawą

Szczegóły merytoryczne:
SZCZEGÓŁY

Kurs prowadzą:
Tomek Nitka
Kasia Zbierska-Talaga

Na ten kurs zostało ostatnie wolne miejsce! Ostatnia szansa, żeby się zapisać!


Basenowy kurs od października 2015

Kolejny basenowy kurs freedivingu rozpocznie się na początku października 2015 roku. Zapisy właśnie się rozpoczęły.Zajęcia w poniedziałki od 18:30 do 20:30/21:00 (teoria) i w środy od 18:45 do 22:00 (basen Inflancka)

WIĘCEJ INFORMACJI

Basenowy kurs przed wakacjami 2015

Informacja dla osób z Warszawy, jak również z innych, nawet odległych części kraju.

W czerwcu a dokładnie w dniach 13-14 oraz 27-28 czerwca (dwa weekendy) będzie ostatnia możliwość aby przed wakacjami wziąć udział w basenowym kursie freedivingu. Jak widać z dat będzie to kurs dwuweekendowy. Tym razem odbędzie się on w Warszawie na terenie kompleksu Wyższej Szkoły Menedżerskiej na ul. Kawęczyńskiej. Z racji takiej organizacji zajęć (dwa weekendy) w kursie mogą brać osoby nie mieszkające w Warszawie, ani nawet w jej okolicach. Jeśli będą one tym zainteresowane, to będą miały możliwość zakwaterowania po korzystnych cenach w pokojach gościnnych lub akademiku WSM, a więc w miejscu, gdzie odbywać się będą zajęcia kursu.

Kurs ponownie będę prowadził razem z "Cetim" Robertem Cetlerem, wielokrotnym mistrzem Polski i rekordzistą w prawie wszystkich dyscyplinach freedivingu.

Kliknij po więcej szczegółów na temat kursu dwuweekendowego


Kurs basenowy od lutego 2015

Kolejny basenowy kurs freedivingu rozpocznie się pod koniec lutego 2015 roku. Zapisy trwają.WIĘCEJ INFORMACJI

Kolejny dwuweekedndowy kurs basenowy z udziałem Cetiego

W drugiej połowie marca 2015 r. odbędzie się kolejny dwuweekendowy basenowy kurs freedivingu, który będę prowadził razem z Cetim (Robertem Cetlerem), wielokrotnym mistrzem Polski i rekordzistą w prawie wszystkich dyscyplinach freedivingu.

Kurs zostanie przeprowadzony w dwa weekendy:
● 14.03-15.03 i dwa tygodnie później tj.:
● 28.03-29.03
dzięki czemu będą mogły w nim wziąć udział z różnych części Polski. Dwutygodniowy odstęp pomiędzy pierwszym, a drugim zjazdem da możliwość przećwiczenia i utrwalenia tych elementów, z którymi kursanci zapoznają się w czasie pierwszego weekendu.

Kurs odbędzie się na basenie, na któym Ceti pracuje - w Kowalewie Pomorskim niedaleko Torunia.

Kliknij po więcej szczegółów na temat kursu dwuweekendowego


1% na cele SFP

SFP - Stowarzyszenie Freediving Poland to jedyna w Polsce organizacja (non profit) zrzeszająca freediverów czyli osoby zajmujące się nurkowaniem na wstrzymanym oddechu. Do zadań statutowych SFP należy między innymi dbanie o podnoszenie bezpieczeństwa we freedivingu. Dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy SFP, a Safe Water Association możliwe stało się przekazywanie 1% podatków na cele SFP. Zgodnie ze statutem Safe Water Association za zebrane środki możliwy będzie zakup urządzeń i wyposażenia związanego z bezpieczeństwem nurkowania. Ze środków tych pokrywać będziemy mogli również koszty zabezpieczenia medycznego organizowanych przez SFP imprez (głównie zawodów, które takiego zabezpieczenia wymagają). Środki zebrane przez ostatnie dwa lata są na razie zakumulowane i pozwolą najprawdopodobniej przez sezonem letnim na zakup profesjonalnego ratowniczego zestawu tlenowego, co podniesie poziom bezpieczeństwa naszych nurkowań.

Aby przekazać środki na ten cel należy w rozliczeniu rocznym podać nr KRS Safe Water Association: 0000319349 oraz wpisać jako cel szczególny "Na Stowarzyszenie Freediving Poland".

Przekazujcie i namawiajcie znajomych.


Dahab kwiecień - maj 2015

Na przełomie kwietnia i maja ponownie wybieramy się z Cetim do Dahab. Tym razem na trzy tygodnie. W pierwszym (21-28 kwietnia) będziemy prowadzili kurs nurkowania w głąb. W drugim (28 kwietnia – 5 maja) odbędą się nurkowania stażowe. W tygodniu ostatnim sami będziemy nurkować - nam też się coś od życia należy :)

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły część basenową szkolenia, a nurkowania stażowe dla w pełni kompetentnych nurków tj. takich, którzy mają za sobą zarówno kurs basenowy, jak i kurs nurkowania w głąb.

Do zobaczenia w słonecznym Dahab!Wygenerowano w sekund: 0.01
1,481,925 Unikalnych wizyt