Nawigacja

Facebook

Losowa Fotka

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 16
· Najnowszy użytkownik: maro

Basenowy stacjonarny kurs w Warszawie

Basenowy stacjonarny kurs w Warszawie.

Kurs obejmie łącznie ok. 30 godzin zajęć, w tym 9 półtoragodzinnych sesji na basenie i 9 około dwu i półgodzinnych zajęć z teorii. Zajęcia odbywają się przez 9 tygodni. Teoria raz w tygodniu (najczęściej w poniedziałki) od godziny 18:30 do ca. godziny 21:00, a zajęcia na basenie Inflancka też raz w tygodniu (najczęściej w środy) od godziny 19:45 do 22:00. W wodzie jesteśmy między 20:30, a 22:00, poprzedzające 45 minut przeznaczone jest na przebranie się ćwiczenia oddechowe i rozciągające oraz omówienie nurkowań

Zajęcia na basenie obejmują:
● asekuracja, w tym Buddy Procedures, Rescue Technics, LMC/BO Management
● statyka
● prawidłowe wyważenie w dynamice
● dynamika bez płetw
● dynamika w płetwach (styl nożycowy)
● dynamika w płetwach (delfin)
● starty i nawroty
Dynamiki kursantów są nagrywane, a kursanci otrzymają linki do swoich nagrań oraz komentarz wskazujący na ich mocne strony oraz zwracający uwagę na elementy wymagające doskonalenia.

Teoria obejmuje:
● bezpieczeństwo
● asekuracja
● fizjologia
● teoria statyki
● teoria DNF
● teoria DYN
● trening, w tym tabele treningowe
● sprzęt

Ponadto kurs obejmuje ćwiczenia oddechowe i rozciągające

Zainteresowane osoby mogą uczynić pierwszy krok w kierunku formalnego potwierdzenia swoich kwalifikacji nurkowych tj. zaliczenia basenowej części kursu Freediving SSI. W przyszłości po zaliczeniu części na wodach otwartych będzie można uzyskać stopień (i "plastik") Freediving SSI Level 1 lub Level 2. Jest to opcja (łącząca się z dodatkowymi kosztami wykraczającymi poza cenę samego kursu), na którą można się zdecydować, ale nie jest to obowiązkowe.

Naturalną kontynuację kursu basenowego stanowi kurs na wodach otwartych oraz (w dalszej kolejności) nurkowania stażowe, które organizuję zwykle w Egipcie (najczęściej w Dahab) trzy razy w roku (na ogół w maju, w wakacje i w listopadzie). O dokładnych terminach i warunkach konkretnego kursu informuję drogą mailową osoby, które z powodzeniem zakończyły część basenową, a o nurkowaniach stażowych osoby, które zakończyły zarówno kurs basenowy, jak i kurs na wodach otwartych.

Cena kursu basenowego wynosi 1250zł. Miejsce na kursie można zarezerwować wpłacając zaliczkę (500 zł) na konto podane w zakładce KONTAKT. Reszta powinna być dopłacona przelewem przed pierwszym spotkaniem lub najpóźniej gotówką na tym spotkaniu.

Lista sprzętu potrzebnego na kurs basenowy

WYMAGANIA w stosunku do uczestników:
ukończone 18 lat lub ukończone 16 lat i zgoda obojga rodziców (opiekunów prawnych)
● przynajmniej podstawowa umiejętność pływania
nienaganny stan zdrowia. Może on być poświadczony: ● podpisanym przez lekarza, aktualnym (nie starszym niż 12 miesięcy) zaświadczeniem o braku przeciwwskazań do uprawiania nurkowania z zatrzymanym oddechem. Wzór zaświadczenia do ściągnięcia ● podpisanym przez lekarza, aktualnym (nie starszym niż 12 miesięcy) zaświadczeniem uprawniającym do nurkowań SCUBA ● wypełnionym i podpisanym przez kursanta oświadczeniem medycznym, w którym kursant stwierdza brak jakichkolwiek dolegliwości wymienionych na liście w ww. oświadczeniu (wzór oświadczenia przesyłam mailem). Oświadczenie honorowane jest w przypadku osób poniżej 40 roku życia

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 609 954 905 lub mailem

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.00
1,473,226 Unikalnych wizyt