Nawigacja

Facebook

Losowa Fotka

Aktualnie online

· Goci online: 1

· Uytkownikw online: 0

· cznie uytkownikw: 16
· Najnowszy uytkownik: maro

Basenowy kurs w Warszawie, wiosna 2012

Kurs obejmuje łącznie ponad 30 godzin zajęć, w tym 9 spotkań na basenie (w poniedziałki) i 7 "na sucho" (w środy).

Zajęcia basenowe składają się z części prowadzonej na płycie basenu (ćwiczenia oddechowe i rozciągające) oraz w wodzie (asekuracja, statyka, prawidłowe wyważenie, dynamika bez płetw i dynamika w płetwach, starty i nawroty). Mają one miejsce w poniedziałki na basenie Namysłowska 8 w Warszawie. Na teren obiektu wchodzimy o 18:45. Do godziny 19:30 odbywają się ćwiczenia oddechowe i rozciągające, a w wodzie jesteśmy w godzinach 19:30 - 21:00. Nieodłącznym elementem zajęć w wodzie poświeconych dynamice (zarówno w płetwach jak i bez płetw) są nagrania wideo kursantów i analiza popełnianych błędów. Po każdych zajęciach z dynamiki kursanci otrzymują linki do swoich nagrań oraz komentarz wskazujący na ich mocne strony oraz zwracający uwagę na elementy wymagające doskonalenia.

Zajęcia "na sucho" obejmują teorię (bezpieczeństwo, asekuracja, fizjologia, teoria statyki, teoria DNF, teoria DYN, trening, tabele, sprzęt) oraz zajęcia relaksacyjne. Ta część prowadzona jest w środy na ul. Wiśniowej 56 od godziny 18:30. Jedno spotkanie trwa ok. 2 - 2,5 godziny.

Cena kursu wynosi 990zł. Miejsce na kursie można zarezerwować wpłacając zaliczkę (400 zł) na konto podane w zakładce KONTAKT. Reszta powinna być dopłacona przelewem przed pierwszym spotkaniem z teorii lub najpóźniej gotówką na tym spotkaniu.

Kurs rozpocznie się 18 kwietnia 2012 i będzie trwał do 2 lipca z dwutygodniową przerwą między 30.04, a 12.05.2012 (przedłużone 'święta majowe" kiedy będę w Egipcie). Jeśli takie będzie życzenie kursantów, to kurs może skończyć się przed rozpoczęciem wakacji. W takim przypadku w czerwcu jedne zajęcia odbyłyby się dodatkowo w innym dniu tygodnia (uzgodnionym ze wszystkimi) niż poniedziałek

Lista sprzętu potrzebnego na kurs

Ogólne informacje o kursie.

Uczestnicy są zobowiązani do przedstawienia aktualnego (nie starsze niż 12 miesięcy w momencie zakończenia kursu) zaświadczenia medycznego o braku przeciwwskazań do uprawiania nurkowania z zatrzymanym oddechem. Wzór zaświadczenia do ściągnięcia Akceptowane są również zwykłe zaświadczenia lekarskie uprawniające do nurkowań SCUBA (wymagane np. przez CMAS).

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 609 954 905 lub mailem

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Moe czas doda swj?

Dodaj komentarz

Zaloguj si, aby mc doda komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani uytkownicy mog ocenia zawarto strony

Zaloguj si lub zarejestruj, eby mc zagosowa.

Brak ocen. Moe czas doda swoj?
Wygenerowano w sekund: 0.01
1,968,548 Unikalnych wizyt