Nawigacja

Facebook

Losowa Fotka

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 16
· Najnowszy użytkownik: maro

Kurs nurkowania na zatrzymanym oddechu w Boże Ciało

W dniach 11-14 czerwca 2009 (4 dni w weekend z Bożym Ciałem) na jeziorze Piłakno w bazie nurkowej Aquarius odbędzie się kurs nurkowania na zatrzymanym oddechu prowadzony przez

Tomka "Nitasa" Nitkę
i Bartka "Deep" Janiszewskiego.

Żeby dowiedzieć się więcej kliknij Tu

6 Puchar Polski

Zwycięzcą w rozegranych wczoraj (18.04.2009) zawodach 6 Pucharu Polski został Piotrek Bauza, który pokonał do niedawna niezniszczalnego – niezatapialnego Cetiego. Na trzecim stopniu podium stanął Sergio Martinez Alvarez - mający niemieckie obywatelstwo uchodźca z Kuby. W konkurencji kobiet zwyciężyła nowa nadzieja polskiego freedivingu Agata Bogusz.

Relacja z zawodów znajduje się w zakładce Artykuły w dziale Relacje Tutaj


120 metrów w stałym balaście stało się ciałem!!!!

Na właśnie zakończonych, obejmujących w sumie 9 dni nurkowych zawodach Verticalblue 2009 odbywających się w Deans Blue Hole na Bahamach padł nieprawdopodobny rekord świata: 120 metrów w stałym balaście! Dokonał tego oczywiście nie kto inny, a najlepszy freediver ostatnich lat - Herbert Nitsch.

Owocem poprzednich dni zawodów było kilka innych rekordów świata: Sary Campbell 96 m w CWT kobiet, 88 m Willa Trubridge’a w CNF i samego Herberta 109 m w FIM i wcześniejszy rekord w CWT 114 m. Ponadto padała na nich niepoliczalna ilość rekordów narodowych.

Wszystkim rekordzistom serdecznie gratuluję!


Zdjęcie : Frederic Buyle
Wygenerowano w sekund: 0.00
1,180,266 Unikalnych wizyt