Nawigacja

Facebook

Losowa Fotka

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 16
· Najnowszy użytkownik: maro

Artykuły: Wywiady

Gwiazdy z południa - Maciek Lipiec i Mateusz Malina - wywiad podwójny
Wywiad, którego w dniu 4 maja 2009 roku, w ostatnim dniu majowego wyjazdu nad Piłakno udzielili Maciek Lipiec i Mateusz Malina - dwaj nurkowie z południa kraju, którzy z impetem weszli w nasze środowisko. Kto wie, czy to nie do nich należy przyszłośc polskiego freedivingu?

Michał Mrozowski "Emero"
Wywiad z Michałem Mrozowskim - świeżo upieczonym, dwukrotnym rekordzistą Polski w dynamice bez płetw. Mimo bardzo krótkiego stażu jako freediver pod koniec czerwca br. na Mistrzostwach Czech Michał rozprawił się z najstarszym, bo liczącym już blisko 4 lata rekordem Polski, który od Mistrzostw Świata w Renens w 2005 roku wynosił 139 metrów i należał do naszego ówczesnego specjalisty od DNF - Pawła "Donicy" Strugały. Mistrzostwa Czech trwały dwa dni i obejmowały trzy konkurencje. Pierwszego dnia Michał popłynął 149 metrów bijąc rekord po raz pierwszy. Drugiego dnia, w sobotę 27 czerwca w konkurencji, która nominalnie powinna odbywać się w płetwach, drugi raz nurkował bez płetw poprawiając rekord o kolejne 5 metrów.

Wywiad z Cetim
Ceti - znają go chyba wszyscy, którzy w naszym kraju mają cokolwiek wspólnego z nurkowaniem na zatrzymanym oddechu. Bez wątpienia najlepszy polski freediver ostatniego dziesięciolecia, a w mówiąc ściślej w ogóle najlepszy w historii. Od 2000 roku nieustanny mistrz kraju, zdobywca trzech pucharów Polski i zwycięzca licznych zawodów za granicą. Autor większości naszych rekordów narodowych. Jak sam mówi o sobie – mało utalentowany, jeśli chodzi o freediving (sic!), jednak determinacją i konsekwencją bijący na głowę wszystkich dotychczasowych konkurentów. Co myśli o sobie, freedivingu, treningu? Czytajcie dalej.
Wygenerowano w sekund: 0.00
1,481,955 Unikalnych wizyt